VKE

Innhold

Her finner du en oversikt over kontaktpersoner til godkjente eksamenssentre som tilbyr sertifisering i F-gass.

EksamenssenterKontaktpersonTlfE-postKategori
Navitas – Trondheim Tekniske Fagskole Svein Gaasholt 738 70 564 navitas@fagskole.no  I, II, III, IV
ABK AS  Terje Ekrem 231 73 349  te@abkklima.no  I,II,III,IV
Moderne Kjøling AS John Akre-Aas                                              Hermann Hagen 220 87 831
220 87 814
john.akreaas@renkulde.no                          hermann.hagen@renkulde.no  I, II, III, IV
Novap Bård Baardsen 228 05 030 einar@novap.no  I, II, III, IV
Isovator AS Ole Runar Pettersen 322 50 960
417 23 040
ole.pettersen@returgass.no I, II, III, IV
Ringsaker VGS Jørn G. Buraas 481 53 311 jorbu@hedmark.org I, II, III, IV
Opplæringskontoret                                              for elektrofag Jann Harald Røst 701 78 293 jann@elektrofag.org  I, II, III, IV
Brødrene Dahl AS Jørn Bendiksen 906 40 247 Jorn.bendiksen@dahl.no I, II
Landteknikk Fabrikk AS Ola Hoff 900 57 197 Ola.hoff@landteknikk.no  I, II
Brødrene Dahl AS, Oslo Rolf Henjum 381 49 128 rolf.henjum@dahl.no  I, II, III, IV
Brødrene Dahl AS, Godvik Bjørn Solberg 555 06 512 Bjorn.solberg@dahl.no  I, II
Stiftelsen Utbildning Nord Thomas Nilsson +46 927 75 165 thomas.nilsson@utbnord.se I, II, III, IV
Godalen VGS Otto Alvestad 518 46 924
479 10 718
otto.alvestad@rogfk.no  I, II, III, IV

 

Dersom du ønsker å sertifisere bedriften finner du informasjon her.