VKE

Innhold

Her finner du en oversikt over kontaktpersoner til godkjente eksamenssentre som tilbyr sertifisering i F-gass.

Eksamenssenter Sted Kontaktperson Tlf E-post Kategori
ABK Qviller AS  Oslo Ailin Toften 23 17 33 49 at@abkqviller.no II
Brødrene Dahl AS Larvik Kari Wickstrøm 906 40 247 kari.wickstrom@saint-gobain.com I, II, III, IV
Brødrene Dahl AS Kristiansand Rolf Henjum 90 06 97 12 Rolf.henjum@dahl.no I, II, III, IV
Godalen VGS Stavanger Otto Alvestad 518 46 924
479 10 718
otto.alvestad@skole.rogfk.no I, II, III, IV
Innlandet Kompetansesenter AS Stavsjø Thomas Bergersen 48 28 10 81 Thomas.bergersen@hedmark.org I, II, III, IV
Moderne Kjøling AS Oslo Hermann Hagen 22 08 78 14 post@renkulde.no I, II, III, IV
Navitas – Trondheim Tekniske Fagskole Trondheim Halgeir Bøgeberg 93 09 20 30 navitas@fagskole.no  I, II, III, IV
Norsk varmepumpeforening Oslo Einar Gulbrandsen 228 05 030 kontor@novap.no I, II, III, IV
Opplæringskontoret                                              for elektrofag Ålesund Geir Martin Leithe 98 45 34 97 geir@elektrofag.org I, II, III, IV
Skala Fabrikk AS Heimdal Atle Monsås 95 11 59 25 atle.monsas@skala.no I, II
Stiftelsen Utbildning Nord Övertorneå Thomas Nilsson +46 927 75 165 thomas.nilsson@utbnord.se I, II, III, IV
Tromsø maritime skole Tromsø Odd Isaksen 99 63 09 54 Odd.isaksen@tromsfylke.no I

 

Dersom du ønsker å sertifisere bedriften finner du informasjon her.